Fotosessioon perega

Miks mitte luua oma perele traditsioon käia paar korda aastas fotograafi juures. See on mõnus vaheldus argipäevale, saate kõik pildile jääda ning aastate pärast on teil kaunis fotoarhiiv oma laste kasvamisest. 

Perega looduses

Looduses on mul kaameraga palju liikumisruumi ja saan märkamatuks jääda, püüdes kaadrisse teie vahetut koosolemise rõõmu. Kui pere pesamunadel vahepeal tüdimus peaks tekkima, aitab pikniku stiilis fotosessioon keha kinnitada ja naer taas palgeile tuua.

Pere fotosessioon kodus

Ka kodus saab teha stuudiovalgusega perepilte ning vahel on lihtsam fotograaf endale koju kutsuda, kui lastega stuudiosse minna. Koduses keskkonnas tunnevad lapsed end mugavalt ja saame pildile püüda nende ehedaid emotsioone.

Perega stuudios

Lastele pakub stuudiosse minek alati elevust, seega miks mitte võtta vahetevahel see seiklus ette. Tallinnas on mitmeid erineva atmosfääriga rendistuudioid, kus saab vastavalt hooajale teha eriilmelisi pilte. Tunnise fotosessiooni jooksul jõuame teha nii traditsioonilisi perepilte kui ka pildistada temaatilises fotonurgas (näiteks jõulude paiku).