Fotosessioon kodus

Kas oled mõelnud, et sooviksid endast uusi ja isemoodi pilte aga fotosessiooni planeerimine tundub keeruline ning aeganõudev? Fotosessioon Sinu kodus on hea alternatiiv õues või stuudios pildistamisele. Kodus pildistamine võimendab Sinu isikupära –  see on paik, mis Sind kõige paremini iseloomustab, seega tulevad ka pildid unikaalsed ning omanäolised. Fotosessiooni saame teha näiteks glam-stiilis, et rõhutada Sinu sensuaalsust ja ilu.

Kas minu kodu sobib fotosessiooniks?

Paljud kardavad, et nende kodu ei ole fotosessiooniks piisavalt suur või hästi valgustatud. Jah, mida suurem pind, seda suurema variatsiooniga pilte saame teha (pean silmas pilte Sinust täispikkuses kodu taustal), aga ka väikeses kodus saab väga edukalt põnevaid fotosid luua. Mul on olemas fotovalgustus, mis meid kasina loomuliku valguse puhul välja aitab.

Kodus väheneb kaamerahirm

Kus saaksid end veel paremini ja mugavamalt tunda kui mitte oma kodus? Fotosessioon kodus aitab üle saada kaamerahirmust, kuna oled oma harjumuspärases keskkonnas, mis aitab Sul lõõgastuda, olla enesekindlam ja mängulisem ning pildistamist nautida.

Fotosessioon kodus hoiab aega kokku ja on mugav

Fotosessioon kodus säästab Sinu aja, mis muidu kuluks stuudiosse või õue minekuks. Kodus ei kimbuta meid ettearvamatu ilm ega ajapiirang, mis näiteks stuudios pildistades tekib. Kuna Sinu riidekapp on käeulatuses, saame mugavalt koos erinevaid riidekomplekte valida, et leida piltide jaoks parim lahendus.

Pildid jutustavad Sinu loo

Kodus pildistades saame jäädvustada Sind tegelemas mõne hobi/ meelistegevusega või lavastada hoopiski teatraalsed pildid, millega räägime Sind inspireeriva loo. Fotosessioon kodus pakub Sulle täiesti uudse kogemuse – saad olla hetkeks väljas argipäevarutiinist, õpid iseend ja oma kodu täiesti uue pilguga nägema.