Hinnakiri

LOODUSES / LINNAS / SINU KODUS / STUUDIOS

120 €

LOODUSES / LINNAS / SINU KODUS / STUUDIOS

220 €

Ettevalmistused fotosessiooniks

Enne fotosesessiooni arutame läbi, millises stiilis pilte Sa soovid ning vastavalt sellele valime pildistamiseks sobiliku asukoha. Koostan meile inspiratsiooniks Pinteresti moodboard-i, kuhu lisan omalt poolt ideid fotosessiooni jaoks. Juhendan Sind fotosessiooni vältel, et jääksid piltidel kena ja loomulik. 

Riiete valikul soovitan lähtuda eelkõige pildistamise asukohast ning sellest, millist lõpptulemust soovid. Alati sobivad hele-tume kombinatsioonid ja pastelsed toonid. Väldi palun suurte logode ja erinevate mustritega riideid, mis tõmbavad tähelepanu endale. Peamine on, et tunneksid end riietes mugavalt.

Fotosessioonile sobib kindlasti pisut tumedam meik kui igapäevaelus kannad. Kui tunned end meigi osas ebakindlalt, soovitaksin enne fotosessiooni lasta teha fotomeik. Enne fotosessiooni pese kiharad, võimalusel võid lasta soengu ka juuksuri juures teha.

Pärast fotosessiooni saadan Sulle paari tööpäeva jooksul privaatse veebigalerii töötlemata fotodega, kust saad töötlusesse tulevad pildid välja valida. Soovi korral võid valiku tegemise mulle usalduda. Töödeldud pildid jõuavad Sinuni privaatse veebigalerii kaudu 2-3 nädala jooksul. RAW- ehk digitoorfaile ma välja ei jaga. Fotosessioonil tehtud piltide autoriõigus kuulub mulle. Kokkuleppel Sinuga kasutan pilte oma portfoolios ja promomaterjalides. Palun ära töötle pilte ise edasi ega lisa neile sotsiaalmeedias filtreid.