Portreed stuudios

Portree fotosessioonil stuudios saame Sinust jäädvustada nii klassikalisi kui fantaasiastiilis ilupilte. Tallinnas on lai valik erineva interjööriga rendistuudioid ja vastavalt sellele, millises stiilis pilte soovid, valime fotosessiooniks sobiva koha. Olen oma klientidega pildistamas käinud näiteks River Stuudios, Tulbi fotostuudios, Stuudio 24-s ja 35mm Studio-s.

Milliseid pilte me stuudio fotosessioonil teeme?

Enne fotosessiooni arutame läbi, milliseid pilte Sa soovid ning teen meile inspiratsiooniks Pinteresti moodboard-i, kuhu lisan omalt poolt ideid fotosessiooni jaoks. Saad ka ise sinna meelepäraseid pilte lisada ning soovi korral näidistel olevaid poose kodus peegli ees harjutada, et tunneksid end fotosessioonil kindlamalt. Juhendan Sind fotosessiooni vältel, et jääksid piltidel kena ja loomulik. 

Mida fotosessioonile selga panna?

Soovitan Sul esialgu fotosessiooni jaoks välja valida 2-3 komplekti enda lemmikrõivad, mis haakuks portree fotosessiooni teemaga. Sealt edasi saad soovi korral hakata elemente juurde lisama – outfit-i ilmsestada mõne laheda aksessuaari või erksavärvilise huulepulgaga. Mis peamine, et tunneksid end riietuses mugavalt ja saaksid vabalt liikuda. Kui soovid helgeid ja värske ilmega pilte, soovitan valida heledad soojemat tooni rõivad, sest need lähevad meie nahatooniga paremini kokku. Tumedad rõivad sobivad samuti ideaalselt portree jaoks, kuna fookus läheb Sinu näole ning tume värv teeb saledamaks. Soovi korral võidki kaasa võtta ühe heleda ja ühe tumeda rõivakomplekti, et saaksime luua eriilmelisi pilte. Väldi palun suuri logosid ja mitmete erinevate mustrite kombineerimist – need tõmbavad enesele liialt tähelepanu. Kindlasti vali ka rõivastega sobivat tooni aluspesu ning triigi riided enne fotosessiooni. Kuna välisjalanõud võivad stuudio pabertaustu määrida, võta palun kaasa üldmuljega sobivad vahetusjalatsid.

Meik ja soeng stuudio fotosessiooniks

Stuudio fotosessiooniks oleks kindlasti vajalik pisut tumedam meik kui igapäevaelus kannad. Kui tunned end meigi osas ebakindlalt, soovitaksin enne fotosessiooni lasta teha fotomeik. Fotosessioonile tule palun pestud kiharatega ning varu kaasa juukselakki, et turritavaid juuksekarvu paremini taltsutada. Võimaluse korral võid lasta soengu ka juuksuri juures teha. Kui eelistad loomulikku ilu, siis fotosessiooni jaoks soovitaksin kaaluda nude-meigi tegemist. Kuna fotovalgustus jätab näo piltidel läikima, siis hea oleks väike kogus matistavat puudrit, natuke ripsmetušši, et silmi rõhutada, ning pisut huuleläiget ja põsepuna, mis näo säravaks teevad.

Kui kaua stuudio fotosessioon kestab?

Stuudioid renditakse 1 tunni kaupa. Kui sul just väga ekstravagantseid soove ei ole, jõuame 1 tunni jooksul teha 2 erineva riietusega fotosid. Kui aga soovid midagi väga spetsiifilist, siis arutame enne fotosessiooni ajakulu nii ehk naa läbi. Soovin, et fotosessioon stuudios oleks Sinu jaoks sündmus, mida ootad ja naudid täiel rinnal!

Fantaasiastiilis portreed stuudios. Modell: Kristina, E.M.A Model Management.  MUAH: Ave Rüütel.