Reklaamfoto

Reklaamfotosid saame jäädvustada stuudios, vajadusel saan oma mobiilse stuudiovarustusega ka Sinu ettevõttesse pildistama tulla. Fotosessiooni planeerides võiksid läbi mõelda kõik detailid: kas on vaja palgata jumestaja, stilist, professionaalne modell. Enne fotosessiooni valime koos välja näidispildid, millest lähtuda, et lõpptulemus vastaks igati Sinu ootustele.

Tootefoto valgel taustal

Valge / läbipaistva taustaga tootefotosid pildistan oma kodustuudios. Võimalusel ootan Sinult toote pakendist-karbist ka vektorkujul trükifaili. Sageli on kiirem ja efektiivsem  järeltöötluses tootel olev info trükifailist asendada, kui seda Photoshopiga parandama hakata.

Stiliseeritud tootefoto

Stiliseeritud tootefotode puhul soovitan Sul samuti oma soovid ja võimalused enne fotosessiooni hoolikalt läbi mõelda. Kas on olemas kõik pildistamiseks vajaminevad aksessuaarid; kas toodetest on olemas korralikud eksemplarid (kortsus või määrdunud pakendeid-karpe on hiljem Photoshopis ajakulukas parandada).  Stiliseeritud tootefotosid saan pildistada Sinu poolt valitud asukohas või oma kodustuudios.

Küsi pakkumist
Reklaam ja tootefoto hinnad al 35 € / h. Lõpphinna kujundab pildistamiseks + fototöötluseks kuluv aeg.

*See väli on nõutav.